Przeglądy serwisowe - oleje

Oleje silnikowe ENEOS SUSTINA – PRZEGLĄDY SERWISOWE SUBARU PERFORMANCE

ENEOS SUSTINA to oleje oparte na oryginalnej, zaawansowanej technologii marki ENEOS. Zapewniają doskonałą wydajność dzięki niebywałej bazie typu "W BASE" oraz technologii "ZP"
 • 1. BAZA TYPU „W BASE”

  Należący do kategorii najlepszych na świecie olejów bazowych, olej gwarantujący wysoką wydajność paliwa. Najwyższy na świecie indeks lepkości (charakteryzujący się małą zmianą lepkości w związku ze zmianą temperatury) zapewnia znaczącą redukcje tarcia płynnego. Ten bazowy olej gwarantuje wysoką sprawność silnika.

 • 2. TECHNOLOGIA „ZP”

  Oryginalna technologia marki ENEOS wykorzystująca dodatki do osiągania doskonałych rezultatów o trwałym efekcie (technologia obejmuje szeroka gamę opatentowanych rozwiązań). Optymalne proporcje nowej mieszanki addytywnej „ZP” minimalizują zawartość siarki w oleju silnikowym. Technologia ta umożliwia długotrwałe oczyszczanie silnika i zapewnia oszczędność paliwa.

 • ENEOS SUSTINA 5W30

  W pełni syntetyczny olej, oparty na opatentowanej przez JX Nippon Oil & Energy technologii zwanej W–BASE. Produkt ten znajduje zastosowanie zarówno w jednostkach benzynowych jak i wysokoprężnych. Zastosowanie pakietu dodatków (tzw. pakiet ZP) o obniżonej o 70% zawartości siarki, znacząco redukuje wytwarzanie kwasu siarkowego, co przekłada się na zachowanie silnika w czystości w okresie między wymianami.
  Indeks lepkości: 193
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  API SN
  ACEA C3

 • ENEOS SUSTINA 0W50

  W pełni syntetyczny olej, przeznaczony do silników benzynowych, oparty na opatentowanej przez JX Nippon Oil & Energy technologii zwanej W–BASE. Baza ta zapewnia najszerszą stabilność lepkości niezależnie od temperatury. Olej przeznaczony przede wszystkim do aut sportowych, biorących udział w rajdach.
  Indeks lepkości: 192
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  Wyjątkowa wydajność tego oleju została potwierdzona certyfikatem wydanym przez Amerykański Instytut Naftowy (API) dla olejów silnikowych nowej generacji.
  API SN

 • ENEOS PERFORMANCE RACING BRAKE FLUID DOT 4

  Wyczynowy płyn hamulcowy, dedykowany do motorsportu. Parametrami przewyższa produkty klasy DOT 4. Stworzony do pracy w układach ze stalowymi, ceramicznymi i karbonowymi tarczami hamulcowymi, generującymi ekstremalnie wysokie temperatury. Temperatura wrzenia 312°C. Punkt wrzenia na mokro 204°C.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  Przekracza wymagania dla następujących standardów:
  SAE J1703.
  FMVSS 116 DOT 3 i DOT 4.

Oleje silnikowe ENEOS PREMIUM

ENEOS PREMIUM W pełni syntetyczny olej oparty na najnowocześniejszej technologii. Dla tych, którzy chcą by ich samochód służył jak najdłużej.
 • ENEOS PREMIUM ULTRA 0W20 Fully Synthetic

  W pełni syntetyczny olej silnikowy o najwyższej wydajności. Stworzony specjalnie do samochodów wyposażonych w silniki hybrydowe, nowoczesne jednostki benzynowe oraz pojazdów niskoemisyjnych. Olej 0W20 wykorzystuje organiczne związki molibdenu do zminimalizowania tarcia wewnątrz silnika i ma ekstremalnie niską lepkość. Wysokowydajne oleje na bazie syntetycznej ze zoptymalizowaną domieszką dodatków, zapewniają o wiele lepszą stabilność termiczną i odporność na utlenianie, tworząc trwały film olejowy na częściach metalowych nawet w warunkach granicznych, chroniąc silnik przed zużyciem. Ten olej zapobiega powstawaniu nagarów i osadów, wydłużając wytrzymałość silnika. Dzięki innowacyjnej formule, ENEOS Premium Ultra gwarantuje również zmniejszenie zużycia paliwa i bezpieczeństwo dla środowiska.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  API SN
  ILSAC GF-5

 • ENEOS PREMIUM HYPER MULITI 5W30

  W pełni syntetyczny olej silnikowy klasy premium przeznaczony do samochodów z silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  ACEA A5/B5 (08)

 • ENEOS PREMIUM ULTRA 0W30 Fully Synthetic

  Zaawansowany, w pełni syntetyczny olej zaprojektowany pod katem maksymalnej wydajności nowoczesnych japońskich silników wysokoprężnych oraz europejskich silników benzynowych i wysokoprężnych. Zapewnia mniejsze zużycie paliwa, doskonale utrzymuje silnik w czystości i chroni go podczas uruchamiania w niskich temperaturach. Technologia ENEOS wykracza poza najnowsze wymagania stawiane ochronie systemom odpowiadających za niska emisje spalin (DPF). Ten olej gwarantuje szybkie i stabilne smarowanie oraz wyjątkową stabilność termiczną w szerokim zakresie temperatur. Sprawdza się we wszystkich warunkach drogowych, także w przypadku silników o wydłużonych okresach między przeglądowych. Jest to olej typu low SAPS (nisko popiołowy) przeznaczony do najnowszych benzynowych i wysokoprężnych silników. Wspomaga sprawność silnika, jednocześnie redukują emisję środków szkodliwych, gwarantując wyjątkową trwałość i umożliwiają maksymalne wydłużenie okresów między wymianami. Zapewnia również niezrównaną ochronę silnika podczas uruchamiania na zimno, nawet przy bardzo niskiej temperaturze otoczenia. Niska lepkość gwarantuje doskonały poziom smarowania i czystość silnika w każdych warunkach pracy.
  KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  ACEA C3

Więcej informacji u naszych dealerów.